| alex405 a întrebat:

Ce v-ati dori sa va faceti cand o sa fiti mari

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Am atatea optiuni... laughing
La inceput vroiam sa fiu veterinar. Dupa, prin clasa a 7-a, vroiam sa ma fac arhitect. Acum sunt undeva in panta. Parca vreau sa ma fac grafician, arhitect, avocat, psiholog, expert in ADN sau designer.

Adolescenta...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant mare si voi ajunge sa imi fac datoria ca sofer pe autotren, daca nu durau mult sa imi vina niste carduri plecam mai repede sa conduc.

| NoSmile a răspuns:

Politista!
E visul meu de cand aveam vreo 3 ani.
In loc sa ma joc cu papusi, ma jucam cu masini de politie si cu pistoale cu bile! laughing

| TashaUhm a răspuns:

Psiholog!thinking dar iti mai zic si peste o saptamana ca sigur ma razgandesc!laughing