| larisa_4937 a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand o sa fiti mari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna printeso. Avea Trio Expres inainte vremea o prelucrare dupa o melodie din Abba care suna cam asa; Stiu ca-n viata zborul/Nu-mi va fi usor/Visu-acesta simplu/Sa-mi stea-n ajutor.

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Psiholog sau Actrita love struck

cami
| cami a răspuns:

Inspector OPC happy

| inna a răspuns:

Avocat.

| Elly4all a răspuns:

Veterinar vreau sa ajut animalele :X

| Jonsdottir a răspuns:

Psiholog, veterinar sau chirurg.ar trebui sa-mi aleg

| dyanna a răspuns:

Medic stomatologwinking

| mitica_6163 a răspuns:

Pensionar de lux

| BabyWL a răspuns:

Politzista sau arhitecta big grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa larisa. vaaai vaaaai ceo sa ne facem noi cand vom fi maaaaari. ceo sa ne faceeeem. oameni mari.cu responsabilitati, cu serviciu, copii familie.fiecare se face ce vrea, si ce-i place. tu ce vrei sa te faci? eu vreau cosmonat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa larisa. vaaai vaaaai ceo sa ne facem noi cand vom fi maaaaari. ceo sa ne faceeeem. oameni mari.cu responsabilitati, cu serviciu, copii familie.fiecare se face ce vrea, si ce-i place. tu ce vrei sa te faci? eu vreau cosmonaut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, ca sunt mare, as vrea sa ma fac mica! Uite, acum m-as opri din evolutia fizica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musafir