| cataleya a întrebat:

Ce va atrage cel mai mult la un baiat? ( intrebare pentru fete)

Răspuns Câştigător
| alinaiuliana89 a răspuns:

Salut, daca te referi la aspect fizic, cel putin in cazul meu e slabiciunea mea parul lung la un baiat, daca e vb de comportament cred ca sa fie nebun adica sa glumeasca sa nu ii pese de nimic si sa isi traiasca viata la maxim big grin

5 răspunsuri:
| LadyCrazy999 a răspuns:

Simtul umorului apoi cum se comporta cu mine, in rest nimic nu ma intereseaza dar si fizicul trebuie sa fie normal

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pe mine ce ma atrage la un baiat este faptul cum vorbetste cu mine cum se comporta si fiziul... tu ce crezi

| cataleya explică (pentru monicutzaMonicutz):

Pe mine ma atrage fizicul, inteligenta, fidelitatea si simtul umorului

| monicutzaMonicutz a răspuns (pentru cataleya):

Se pare ca ai gusturi sau experienta in asta

| AlexandraPink a răspuns:

Pentru inceput, fizicul lui, apoi dupa ce incep sa il cunosc, inteligenta si sinceritatea happy