| shutup13 a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult?:p

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Sanatate,dragoste si caaaat mai multi bani.
tu?

8 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Sa am dorinte nelimitate.Sa pot, sa le folosesc pentru tot inclusiv sanatate, bani...tot.
Ce bine ar fiwinking

| Iulian03 a răspuns:

Sanatate.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Sănătatea, este pe primul plan. Dacă suntem sănătoși le facem pe toate. Pup!:*

| Tirri28 a răspuns:

Sa cunosc tot pamantul, sa calatoresc in toata lumea si sa invat despre absolut orice despre el. Asta e dorinta mea.

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Sanatate, dragoste si mai multi bani. Tu?

| shutup13 explică (pentru Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy):

Eu...poi..sa am sanatate sa fiu iubita sa nu fiu bogata da nici saraca si rstu ce-o vrea dumnezeu

| silviu18 a răspuns:

Sa fiu bogatlaughing si sa am sanatate in rest nimic.