| sweetluly a întrebat:

Ce va doriti de craciun? Cel mai tare raspuns are de la mine o Funda mare ca spiritul craciunului happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Anul ăsta mi-am propus să-i fac eu...cadou Moșului, căci până acum, an de an, mi-a oferit doar el happy.

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă spiritul crăciunului mi-ar aduce părinții înapoi, măcar pentru un minut să-i mai văd în viață, ți-aș da eu toate stelele de pe bolta cerească!
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu-mi doresc nimic material. Mi-as dori ca de Craciun sa ne strangem, toti, toata familia la o masa mare, sannatate, fericire si sa am succes la scoala.
Craciun fericit!
*-*

| ComatoseWine a răspuns:

Sa fac parte dintr-un spectacol mare mare de teatrubig grin

| Aleqa a răspuns:

Iubire si sanatate. N-am nevoie de jucarii sau alte tampenii.

| Timeea2001 a răspuns:

Multeee...funda?

| oOSaritaOo a răspuns:

O barcă.

| CrazyPittica a răspuns:

Sanatate,iubire,prieteni alaturi de mine, distractie si amintiri de neuitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Imi doresc multa iubire, sanatate, noroc!
Iar material: Un smartphone (care mi l-a cumparat mama deja blushing..trebuie doar sa-l primesc)
Hainute noi.
Dulciuriiiiiiiiii :X

pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt crestin, deci pentru mine, Craciunul nu reprezinta nimic, dar daca ar fi sa-mi doresc ceva, mi-as dori sa vad in mainile tuturor copiilor din lume cate o acadea, si pe fata lor, sa vad un zambet.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumva...Grinch, number two laughing? Mi-ai amintit de personajul ăsta care si el ura/detesta Crăciunul, dar vezi, tocmai un copil a fost cel care l-a învațat că spiritul acestei sărbatori înseamnă mai mult decat jucării sau cadouri sub brad.
Îti doresc să fii înconjurat de copii veseli si zâmbitori care să te facă să-ti schimbi concepția happy.

| AleexNC a răspuns:

Un strop macar de iubire.

| Soowhaat01 a răspuns:

Imi doresc sa fim cu totii uniti. Sa nu ne mai certam. Mi-as dori ca toti sa putem trai bine si pace in lume...cadourile gen :" Jucarii sau bani " nu ajuta la nimic. Pe moment te bucuri, dar dupa aia?

Oricum, Craciun Fericit! :*

| alliyn13 a răspuns:

happy eu imi doresc ca cei iubiti sa ma iubeasca cei fericiti sa ma inveseseleasca si ca toata lumea sasi primeasca ce si-a dorit :X

| Ciuuf a răspuns:

Un laptop... happy

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Un pupic de la cineva indragit smug happy

| Smile3 a răspuns:

Un mesaj de la persoana iubita, care sa ma faca sa zambesc...happy

| Rawwrr a răspuns:

O lista foarte, foarte lunga. happy

Esentialul :

- sa ajung in Las Vegas. love struck
- sa existe Mos Craciun. laughing
- sa ma cunoasca jumate din oamenii de pe Terra. laughing
- sa dispara prostii din toata lumea.
- sa ninga.
- sa regrete toata lumea care mi-a gresit. happy
- sa pot citii gandurile. laughing
- sa se construiasca cel mai imens mall in orasul meu.
- la fiecare leu cheltuit, sa primesc in schimb cate 100 lei.
- sa nu mai existe scoala.

Si multe altele. laughing

| sweetluly explică (pentru Rawwrr):

Ce interesant laughing)!

| PunkieMuff a răspuns:

Mi-l doresc pe baiatul de care imi place! laughing rolling on the floor

| SherryXoX a răspuns:

Un cătel sad

| omik a răspuns:

O tara ca afara...o lume in care totul este frumos.O luma fara prejudecati big grin preconcepti nebunelaughing

| ZuZy123 a răspuns:

O camasa lunga in carouri :X Si dulciuri :X:X:X

| Skullz a răspuns:

Fericire si iubire din partea prietenei mele.:*

| XxXBossXxX a răspuns:

O masina ferari sau 10.000.000.000 de euro sau o casa de 10 milioane de DOLARI big grin big grin big grin big grin: D sau o exursie la New York!

| DyaBeiib98 a răspuns:

Eu vreau 1000 de dorinte ♥

| alexandra691 a răspuns:

As vrea sa ma duc la o gala live la Vocea Romaniei...sunt mare fana Robert Reamzy si as vrea sa fiu acolo sa il pot sustine.

| PinkyPunk a răspuns:

Eu am nevoie de o masina adevarata, poate un Audi R8, am deja permis, sper sa mi se indeplinesca!