| No a întrebat:

Ce va doriti de la iepurasul de Paste?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Si pe mine ma cheama Ioana, dar sa revenim la subiect.In primul rand iepurasul de Paste nu exista,in al doilea rand stiu ce voi primi,adica:o rochie din blugi,tricouri,o papusa Barbielaughing, curele etc, iar in al treilea randtongueaste fericit!laughing

7 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Poi eu imi doresc :X hmm nu stiu haine thinking laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Dulciuriiiiii.

| blackrose7911 a răspuns:

Eu mi-as dori ca iepurasul sa-mi aduca multe, multe romane pentru ca iubesc sa citesc. Mai vreau si pantofi noi pentru multele petreceri la care o sa particip big grin Paste fericit!

| DraPraaHaarp a răspuns:

Si pe mine tot ioana ma cheama:X:p

nimic interesant, niste banuti sa pot pleca de Paste cu prietenii, si cam atathappylaughing

| Horanhugsme a răspuns:

Sanatate,fericire si multe dulciuribig grin

| AncaTeo a răspuns:

Iubire...