| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Hey TPU!:X:X:XVa doresc tuturor Paste Fericit!:*love struck Sa ave`ti parte de multa sanatate si de tot ce va doriti!*:X...Si fie ca iepurasul sa va aduca ce vre`ti!:*Hristos a Inviat!:*

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o promisiune la fiecare grija, o binecuvantare la fiecare pas. Fie Ca Sarbatoarea Invierii Domnului Sa Va Aduca In Case Lumina, Dragoste, Intelegere Si Sanatate! HRISTOS A INVIAT!

| Alexutzaaaaaaaaaa explică:

Ai o obsesie cu acest link? x-( nu am nevoie!

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Paște fericiit și ție și toate dorințele să ți se îndeplinească >big grin