| forever4you a întrebat:

Ce va doriti in momentul asta?:*

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reușită profesională!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

În momentul acesta imi doresc sa castig la loto.

| Contrast a răspuns:

Uau, n-ai vrea sa stii!
Glumesc!
Fericire eterena, sanatate fara termene de garantie..., iubire ca-n povesti, sa pot sa muncesc...asa cum imi place fara sa-mi lipseasca nimic si nu in ultimul rand familia mea sa nu stie ce e suferinta si durerea.
Tu?

| forever4you explică:

Eu muuuuuuuuuuulte, vreau ca mama sa nu ma mai bata la cap cu scoala astarolling on the floor, ca sa ma impac cu iubitul meu... da sa nu mai avem aceleasi probleme pe care le aveam si din care am fost nevoiti sa ne despartim(anume parinti care nu erau de acord si multe altele) si sa cada cu note bune la scoalalaughingaaaaaaaa da si maine sa nu fie la scoala profa de mate ca'i de servici si tipaaaaaaaa vai de capu' meu!

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Sa se repete ziua de azi :X

| Rio4cwalk a răspuns:

SA ma impac cu prietena, sa nu ma mai streseze tata sa-mi fac proiectele cu o saptamana inainte si sa iau tezele, sa intru la un liceu bun :d

| DeadAngel a răspuns:

Sa iau tezele astea nenorocite cu bine, si dupa sa iau examenele cu bine,

| edy132 a răspuns:

Sa ninga.

| Deni7 a răspuns:

Imi doresc sa fie o seara placuta de vara si sa fiu afara cu toti prietenii mei :X si cu verisoarele mele.
Abia astept sa vina vara.laughing

| theprettyreckeless a răspuns:

Vara inapoi.

| NaNe_8041 a răspuns:

Sa gasesc un joc fain laughing

| Riyukii a răspuns:

Sa nu mai pui intrebari stupide.

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Imi doresc sa termin anul scolar cat ma repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Branza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca totul sa fie dat uitarii

| alecssa_1016 a răspuns:

Sa dau timpul inapoibig grin siiiiii sa fiu cu claudiu:X