| blunts a întrebat:

Ce va sperie cel mai mult? Mie mi-e frica de intuneric am senzatia ca e cineva in spatele meu...

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si mie imi e foarte tare de intunericworried.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Insectele:-slaughing)

| daii a răspuns:

Mi-e frica de Dumnezeu, paianjeni, gandaci, boschetari, aurolaci, profa de engleza si de latina. mi-e frica de multe lucruri.

by daiihee hee

| Ana a răspuns:

Pai mi-e frica de cutremure, tunete, sfulgere, vijelii, intuneric... etc

| User a răspuns:

Profa' de mate:-ss mai ales cand se apropie de mine si zice: "mai baiatule, demult nu te-am mai vazut. nu vii sa rezolvi exercitiul?":-&

| Marii a răspuns:

Mi-e frica de foc si sa nu fiu respinsa de cineva la care tin. happy

| xibalba a răspuns:

Mi`e frica de gandacii negri, de intuneric si de inaltime.

| hândel a răspuns:

laughing Pai daca-i intuneric, de ce te-ar lua pe la spate? Sa nu-l vezi venind? rolling on the floor Pe mine ma sperie ceva, dar nu spun, ca-i o slabiciune, si nu-mi permit sa am una. tongue

| Butsilee a răspuns:

Glumele de prost gust straight face sa se piteasca dupa usa si sa te sperie! loser! straight face si ce ma sperie thinking nu stiu thinking un caine turbat laughing thinking si intunericul oh go on imi imaginez tot felul de lucrurilaughing si cand aprind lumina wtf? laughing

| Paris a răspuns:

Mi-e frica de Dumnezeu, de intuneric, mi-e frica de soareci desi nu am vazut niciunul in realitate in afara de hamsterita mea decedata sad mi-e frica de singuratate, mi-e frica de tacere, mi-e frica sa nu intimidez oamenii, mi-e frica sa nu-i alung din preajma mea, mi-e frica sa nu ma ingras, mi-e frica sa nu imi apara cosuri pe fata, mi-e frica sa nu fac vreun accident, mi-e frica sa dorm singura, mi-e frica atunci cand iubitul meu conduce, mi-e frica atunci cand conduc eu, mi-e frica mi-e frica mi-e frica etc etc etc happy

| broscutsaaa a răspuns:

Eu sunt gen: Super eroina penibila.
Nu mi`e frica nici de cea mai mare catastrofa a lumii, dar mi`e frica de rame.straight face
Mai ales cand ma alearga baietii cu cate o rama din aia lungaa... si urata :-& straight face

| Andreeagen a răspuns:

De necunoscut...

| nellyneliana a răspuns:

Mie imi e super fica de gandaci...

| Andutsaa a răspuns:

Si mie mi-e frica de intuneric :-ss, de paianjeni, injectii si dentisti :-ss

| LCD a răspuns:

Chestii legate de fantome.spirite.asteastraight face
daca vobesc cu cineva despre asta, in seara respectiva abia adormstraight facecand ma pun in pat numai la aia ma gandesc.si chiar mi se face frica :-s

| CatalinMG a răspuns:

Cutremurele

| Alina_5575 a răspuns:

Si mie imi este frica la intunerec, am senzatia ca e cineva prin spatele meu dar in rest ma sperie serpii (nu`mi place deloc sa-i vad) si cutremurele

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Paianjenii si chiar toate insectele...nu le suport...happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel, nu trece. pe mine ma urmareste de 37 de ani si tot n-am aflat cine.