| ramona0506 a întrebat:

Ce vedeta va place cel mai mult? si ce vedeta seamana cu voi?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi s-a zis ca seman cu Romeo Fantastic din profilbatting eyelashes

| Bacemi a răspuns:

Imi plac foarte mult Julio Iglesias si Charles Aznavour. Sunt niste artisti desavarstiti. Pot spune ca seman cu ei datorita sinceritatii si profunzimii care ma caracterizeaza.

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi place de Eminem...si mi s-a zis ca semana cu Selena Gomez laughing))

| anonimaa a răspuns:

Cica eu seman cu Ke$ha thinking
dracu' stie

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Vedeta preferata e kristen stewart
si vedeta cu care seman e denise rosenthal, seman cu ea si la fizic si la moral

| KATTY_9143 a răspuns:

Mie sa fiu sincer imi place cum canta Demi Lovato, dar nu seman deloc cu ea cei mai multi oameni zic ca seman cu Selena Gomez...

| TropicalSun a răspuns:

Vedeta mea preferata e Lady Gaga, da inainte sa ma vopsesc blond deschis, aveam parul de culoarea blond-saten si lumea spunea ca seman cu Hannah Montanalaughing... da majoritatea spune acum ca seman cu Lady Gagabig grin

| Meryem027 a răspuns:

Ce vedeta imi place cel mai mult. hmm, sa ma gandeschappy Nicole Scherzinger, din afara, iar din tara de la noi Antonia. Cu cine seman? Lumea imi spune ca seman cu Berguzar Korel, o actrita happy.

| Moni. a răspuns:

Lumea ma striga Monica Columbeanulaughing. Urasc asta, pentru ca eu consider ca e o prefacuta, si ca se sacrifica pentru banistraight face, ceea ce nu merita sa iti stici viata pentru bani. ce vedeta imi place cel mai mult? Pai...cantaretul de la trupa Voltaj.numai stiu cum il cheama.Are niste melodii ce tin de viata:Xsi asta ma face sa imi placa cel mai mult

| xeleur a răspuns:

Buna! Mie nu imi place in mod special o vedeta anume.De exemplu Brenda Song imi place modul cum interpreteaza; Selena Gomez cum canta...De fiecare data can va aparea o vedeta noua aia va fi cea mai cunoscuta. Mie mi-se pare ca Ashley Tisdale seamana cu mine.(dar nu are ochelari). fundita?:*

| love999 a răspuns:

Mie imi place de selena gomez dar nu arat ca ea arata ca o fata care a jucat intr-un film de 13 ani era aproape eu

| andreutza_5786 a răspuns:

Pai mie imi place de anahilaughing cand era serialul rebelde o uram pe dulcelaughing si imi zicea toata lumea ca seaman cu ealaughing dar a fost o faza cand ink nu am fost vopsita cand au spus ca seaman cu corina.acum ca tot timpul imi fac suvite si ca imi place rozul lumea zice ca seaman cu cristina din cameleonii adica taidelaughing

| alet99 a răspuns:

Sa zic sincebig grin. Toata lumea ma stiga Selena Gomez.hee hee. dar eu chiar o iubesc pe Selena. sunt fana numarul 1love struck.Seaman cu ea love struck si asta imi placehappy