| iBarbie a întrebat:

Ce "vedete" din Romania considerati ca fac tara de ras?

12 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Oana Zăvoranu, cele trei de la "Fete Rele" (sau cum s-o numi emisiunea respectivă, de pe PrimaTv), Bianca Drăguşeanu, Simona Gherghe pentru că s-a înjosit să prezinte o asemenea emisiune (Acces din Rect) şi bineînţeles, toţi maneliştii.

| Lorennna a răspuns:

Basescu rolling on the floor

| iBarbie explică (pentru Lorennna):

Poate vrei sa zici Antonescu si Copy&Paste.

| Lorennna a răspuns (pentru iBarbie):

raised eyebrows

| AtateaConditii a răspuns:

Baldovin,Sensual,Aia cu nas de rechin nu mai stiu cum se cheama si altele numai ca acum nu imi vin in minte.

| mFlorian a răspuns:

Lasa-ma sa reformulez, Credeti ca sunt si vedete care nu ne fac tara de ras?

| Blayr a răspuns (pentru mFlorian):

Da! Andra, de exemplu sau Delia Matache.

| BillieArmstrong a răspuns:

Sincer, sunt o multime de asazise '' vedete'' in Romania care nu au tocmai ratiunea si judecata unui om normal. sincer daca stau sa le enumer pe toate mi-ar lua foarte mult. in fine ar fi asa pipite ca INNA, Andreea Banica(sau Balan, nu fac diferenta laughing) asa..Si parasutele : Bianca Dragusanu, Tonciu..nici nu le mai stiu numele laughing in fine. sunt multe,,
So, sa nu zic ca tara noastra e chiar asa de prejos cand e vorba de muzica sau vedete am insa o fata care chiar mi se pare draguta si demna sa reprezinte Romania ( de fapt 2 scuze) Antonia si Paula Seling happy Pe ele le admirhappy
Tin sa mentionez ca asta este strict opinia mea! happy
Have a nice day! big grin

| Burlacu006 a răspuns:

Parerea mea e ca manelistii ne fac tara de raswinking

| SoXiL a răspuns:

Nicoae guta florin salam...Si mai multi manelisti

| xoxolavxoxo a răspuns:

Manelistii I don't want to see

| Alexa_8901 a răspuns:

Sanziana Buruiana, Tonciu, Bianca Draguseanu..si restul pitipoancelorhappy