| DouaPuncteIcs a întrebat:

Ce viata grea!
M-am saturat de ea!

Răspuns Câştigător
| ZabaricitoviciBuăăă a răspuns:

Mda...Shi yoPz
cAteOdatA(defat mai mereu) imI vine sa ma duc sa nu ma Mai inTorK...

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Lasa... vor veni si vremuri mai bune happy
gandeste pozitiv love struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sa nu uitam ca viata e grea dar si frumoasa, cand stii ce vrei de la ea. Pentru a fi frumoasa si plina de impliniri trebuie sa muncesti sa te sacrifici, sa stii sa lupti cu tine insuti. Abia atunci cand culegi roadele iti dai seama ca a meritat sa faci acest efort. Fara esecuri si greutati nu poti sa gusti din paharul succesului si al trairii de sine. Vedem pe unii ca au afaceri si au bani, daca ai da timpul inapoi si ai vedea de unde si cum au plecat in viata iti vei da seama ca se merita sa treiesti aceasta viata din plin.

| ahlrh a răspuns:

Sunt cu tine.

| Patricia a răspuns:

Imi dau seama... daca esti fan "Justin Bieber"

| pinkdark a răspuns:

Si eu sad

| Bylok a răspuns:

Stii... viata va fi mereu grea, dar trebuie sa mergi inainte oricate obstacole vei avea.viata merita traita din plin nu o lasa sa treaca pe langa tine!

| Morphine21 a răspuns:

Incredibil!

| danycosty a răspuns:

Multe momente din viata sunt grele.De obicei un om are parte mai mult de rautati decat de bucuri, dar nu trebuie sa te lasi mai prejos.Totusi as vrea sa stiu ce ai patitthinking

| L7L a răspuns:

La 13 ani viata grea?laughing

| Neah a răspuns:

Din moment ce esti fana JB nici nu ma mir

Răspuns utilizator avertizat
| adelaroman79 a răspuns:

Si ce vrei sa-ti facem noi?

| Bastet a răspuns:

Felicitari! Stii ca asta s-a intamplat din cauza ca iti place Justin Bieber asta!laughingdevil)laughing

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Pe asta o stim si noi.
Intrebare unde e? Ai uitat-o acas'?

| Raresik a răspuns:

Imi imaginez ce viata grea ai tu la 12 ani. laughing

Mai mult nu cred ca ai laughing

| Măcrin a răspuns:

Poti sa te sinucizi! nu esti obligat(a) sa traiesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa e, este foarte grea si mai ales acum cand m-am despartit de pr meusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei.nu-i chiar asa.cateodata poate fi cand esti suparat sau daca te bucuri d eun lucru asa de mult o crezi cai frumoasa.Ai sa intalnesti greutati dar ai s ai si bucurii.Mai asteapta putin si dupa ai sa-ti faci o parere succes in asta!

| MiaDiamondGlow a răspuns:

Invata sa fii fericit(a)!