| monyta a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viitor?:d

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce sunt si acum : sa raman un om simplu si nimic mai mult.

| Flav a răspuns:

Mikiscence... n am sarit eu cu gura pentru cele 2 stupid-uri primite si sari tu?hee hee Nu ma intereseaza cate stupid-uri iau, parerile sunt impartite. Poate lumea a considerat c-am vrut sa impresionez sau ca vorbesc sa ma aflu de treaba, e problema lor. De moment ce stiu eu ce-mi doresc, nu ma intereseaza alte pareriwinking

| inna a răspuns:

Psiholog.

mlm
| mlm a răspuns:

Ce mi-am dorit am realizat.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Wedding planner

| dulshe a răspuns:

Inca nu m-am ganditsad

| Orannginna a răspuns:

Medic chirurg sau ghid tongue

| Razvy197 a răspuns:

Actor sau operator vodafone sau cantaret

| mikiscence a răspuns:

Eu pana cand am devenit o coafeza frecata la cap de cliente cu fite. vroiam sa devin avocata.nu mi s-a indeplinit visulsad

| mikiscence a răspuns:

Ciudat...de ce flav are 2 stupid-uri aici? pentru ca e onest si a zis adevarul? sau pentru ca a zis ca e un om simplu...ca toti ceilalti .indiferent de studii si de rang pe TPU! vedeti...asta ma oftik ...ca dati stupid-uri numai cand nu-i cazul ...de ex mlm expert TPU zice ca tot ce si-a dorit a realizat...eu una n-as prea crede... e imposibil ca o persoana sa nu aiba macar o dorinta care nu s-a realizat... poate tot ce si-a dorit era sa devina expert TPUlaughingpoate!

| beautykillls a răspuns:

Arhitect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contabila sau economistawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hair stylist cat se poate de buna :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa devin ceva care sa fie lumei de folos... dar nu stiu ink ce...am 14 ani si mai am timp sa reflectez...mai inkolo o sa-mi dau seama. sper. u ce vrei sa devii.sau macar la ce te-ai gandit?

| Andreea1805 a răspuns:

Jurnalist