| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare cam stupida da ma plicti ce vreti sa faceti in viitor ( ce vreti sa deveniti)? funda celui care vrea sa devina ce vreau eu sau ceva de genulaughing

Răspuns Câştigător
| Xixi a răspuns:

Designer vestimentar

| miku0101 a răspuns (pentru Xixi):

Eu veterinar sau orelist (doctor de copii)

13 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Programator

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Stii mie mi-a spus cineva sa fiu profesoara sau invatatoare pentru ca am ajutat pe cineva sa invete 5 lectii in 2 ore si mi-a spus ca sunt buna de profa si nu stiu exact ce vreau sa ma fac pentru ca nu am gasit inca un domeniu care sa-mi placa. Dar cu toata inima sa ma fac cantareata.

| Needle a răspuns:

Pai as vrea sa dau la facultatea de litere pentru jurnalism si la cea de psihologie la fara frecventa pentru ca nu ma pot hotar dar mai mult as vrea psiholog.

| RedHair a răspuns:

Ortodoanta (tine de stomatologie) happy

| AndreiLOOL a răspuns:

Nu stiu daaaa fa-te muci fa-te muci fa-te muci da din buci da din buci da din buci
Judecator sau procuror

| Aliison a răspuns:

Vreau sa devin detectiv criminalist. laughing mi se pare ciudat pentru. o fata sa vrea asta, dar mie imi place sa imi traiesc viata si sa fac ce vreau :d

| TheStranger a răspuns:

Eu vreau sa devin medic oftalmolog.

| Maria_6444 a răspuns:

Vreau sa dau la medicina sa devin doctoritalaughing, sau sa dau la jurnalism:X dar mai am 1 an pana atuncilaughing

| Mara11Mara11 a răspuns:

Eu imi doresc foarte mult sa devin avocata sau daca nu sa joc la fotbal feminin.happy

| Daniela_7324 a răspuns:

Psiholoaga big grin

| alecsandru15 a răspuns:

Stomatolog...

| emy_9201 a răspuns:

EU am mai multe alegeri:
1)cintareata
2)designer vestimentar
3)economista
4)avocata