| andrianho a întrebat:

Ce ziceti de asa un antrenament?
Astept pareri!

3 saptamani, 6 zile pe saptamana veti face cate 100 de flotari si 50 de tractiuni. Deci, zilnic, pentru 6 zile pe saptamana veti face cate 100 de flotari si 50 de tractiuni.

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Cred ca o sa te deformezi rau.Muschii tai incep sa capete doar forma si nu o sa creasca absolut deloc, vei face doar definire si nici un pic de masa.o sa fi slab si cu pachete de muschi. Daca vrei sa faci muschi ca un om calumea du-te la sala cu instructor.