| ArpasanuLucian a întrebat:

De cate ori sa fac workout pe saptamana? (doar tractiuni, flotari) Practic sportul asta de 2-3 saptamani, 3-4 zile pe saptamana si a inceput sa se cunoasca. Din cate am citit pe site-uri de culturisti trebuie sa lucrezi o grupa de muschi odata pe saptamana. Este bine cum fac eu?

Răspuns Câştigător
| CeVorbestiMa a răspuns:

Trebuie sa lucrezi o grupa de muschi odata pe saptamana doar daca mergi la sala.Tractiuni,flotari,abdomene,genuflexiuni...chesti d-astea "de baza" poti face in fiecare zi daca te tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Daca si alea sunt de baza... sunt de "incalzire" vrei sa spui happy