| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de chestia asta cu Zilele prieteniei Bergenbier care a luat locul la Ursus Evolution? Eu cred ca au ales cele mai aiurea orase... Ploiesti, Craiova. Sunt curioasa cati o sa mearga. straight face

6 răspunsuri:
| Eva9610 a răspuns:

De ce orasele astea sunt aiurea? Daca sunt mai mici ca alte orase asta nu inseamna ca nu avem dreptul la concerte.

| kRedhead a răspuns:

Eu aci la Constanta ma duc. :3

| anonim_4396 explică (pentru kRedhead):

Distractie placuta!

| kRedhead a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos :3

| Mihaela1964 a răspuns:

Probabil ca se bea bere si-n Ploiesti si Craiova...deci vor fi destui participanti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, bine, aveti dreptate. Dar mi-e ciuda laughing ca anul trecut am fost in Brasov chiar in perioada aia, si anul asta mergeam din nou...