| feellikeido a întrebat:

Ce zici, care sunt cele mai bune tablete? Si ce parere aveti despre tabletele BlackBerry?

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

1.iPad? Va inselati TOTAL! In primul rand sistemul iOs nu poate rula JAVA! Ceea este foarte important pentru ca multe aplicatii au nevoie de acest lucru! Majoritatea reclamelor, joculetelor de pe internet au si ele nevoie de Java deci... Nu poti face mai nimic cu ea
2.Ecranul nu este personalizabil ceea ce mai este un punct in -. Mai sunt multe. ( merita cam nota 8.35 iPadul )
3.Iti recomand tabletele ASUS ( Asus EEE Pad Transformer Prime ) Baftahappy

3 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Daca iti permiti clar trebuie sa-ti cumperi un iPad 1 sau iPad 2.
Cele BlackBerry sunt bune, dar mai bune sunt cele de la Samsung sau Acer.

| RawGrey a răspuns:

IShuffle

| teodorteoteo a răspuns:

BlackBerry ca si ipad sunt durabile dar nu prea performante