| Ginu a întrebat:

Ce parere aveti despre tabletele ALLVIEW?
Care sunt mai bune?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu recomand Allview.
Fac parte din asa numita categorie a tabletelor "românești".
De fapt sunt chinezarii ordinare brănduite sub un nume atractiv. Nu sunt altcea decât niste petarde care se defecteaza imediat dupa ce ies din garantie.
La unele modele bateria e garantata doar un an, nu exista suport, etc.
Sunt facute pe vapor noaptea cu lumina stinsa.
Daca ai bani mergi pe marci consacrate gen: Accer, Assus, HP, Toshiba, Lenovo, Samsung, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand Allview deloc, mergi pe firmele cunoscute: Samsung, HP, Asus, Acer, Lenovo, etc.

| Suki08 a răspuns:

Nu-s bune, iti recomand Samsung sau Apple