| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai mare funda! cryingmi-a venit menstruatia si ma doare burta ingrozitor sad nu mai pot sta in picioare! ce sa fac ca sa nu ma mai doara asa? crying

Răspuns Câştigător
| dyannee a răspuns:

Incearca sa nu depui efort.Stai intinsa in pat si bea un ceai cu efect calmant. Daca nu iti trece, ia un nurofen pentru dureri.
Sper sa-ti revii. straight face

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Ia un antinevragic, bea un ceai. Altceva nu ai ce sa faci, dar stai linistita stiu cum e happy

| barbiegirl_1065 a răspuns:

Depinde de citi ani ai.in general la fiecare fata e total diferit, si cred ca ar trebui sa consulti un medic ginecolog pentru a rezolva aceasta problena.