| melissa_3397 a întrebat:

Cea mai tare faza din viata voastra... sau ceva ce v-a marcat ( de ras sa fie ca nu vreau sa visez hororlaughing)glmbig grin laughing) :*

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pff laughing pai era anul trecut la ora de franceza laughing (aveam o profa de treaba pe atunci laughing ) decii... profa ne corecta lucrarile si noi scriam pana o colega s`a ridicat de pe scaun si a strigat tare ``Iuuuuu! soareceeee!`` si colega ei de banca si cu mine ne-am urcat in picioare pe scaune si profa saraca nu stia ce sa faca sa ne linisteasca rolling on the floor intre timp a intrat diriga in clasa iar eu cu colega tot pe scaune eram rolling on the floor sa fi vazut ce mutra a facut rolling on the floor rolling on the floor

no acum BRB ca trebuie sa ma duc la baie rolling on the floor cine m`o pus sa spun asta? rolling on the floor rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Stroescu a răspuns:

De ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata, deci vb in continu si facea la fete surprise, era sa lesin pe acolo laughing.