| Idkidk a întrebat:

Care a fost cea mai tare fază a voastră din copilărie?

26 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am spart un geam in toiul iernii.
Parintii erau plecati la bunici, pe mine m-au lasat la nasii mei, doar ce apucase sa taie porcul si nu apucasem sa mananc sorici atat cat as fi vrut, asa ca, am spart geamul, am intrat in casa, am luat o bucatica de sorici si am plecat la nasii mei.
Aveam 5 ani.
Aventurile frumoasei mele copilarii.
O zi buna happy

| RAY a răspuns:

Din pacate am avut o copilarie trista, in fiecare zi imi taiam cate un fir de par de jale ce viata duceam

| Idkidk explică (pentru RAY):

Las' nu te mai gândi, viaţa e frumoasă, hai să bem bere!

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Hai in dormitor ca imi trece cheful si ma duc la sorata

| Idkidk explică (pentru RAY):

rolling on the floor Nu am soră, dacă vrei o pisică!

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Nu multumesc am avut destule la viata mea, vreau ceva uman mai nou

| Idkidk explică (pentru RAY):

laughing Ah.

| Idkidk explică (pentru RAY):

Doar dacă îmi dai şi clătite!

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Ok isi da clatitie nevasta cate vrei ti

| Idkidk explică (pentru RAY):

Aşa, adu-o că mi foame!

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Tu ai vrea sa o manci?

| gemeni6226 a răspuns:

Eu mi-am bagat doua degete intr-o risnita si trebuia sa ma duca la urgenta sa mi le coase, apoi am cazut in cap si am fost cusuta si la cap.O prietena s-a jucat cu mine si a zis ca e extraterestru si ea si frate-sau si a zis ca daca nu ii sarut fratele ma duc cu ei extraterestrii, n-am indraznit sa ies din casa o saptamana(nu am vrut sa sarut baiatul nu mi-a placut de el) pina nu i-am zis mamei si ea m-a asigurat caci copiii respectivi nu sunt extraterestri.Cam atit imi aduc aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Am spălat o găină și apoi am dus-o în casă și am uscat-o cu uscătorul de păr.
2.La grădiniță am aruncat un băiat de pe gard și și-o spart capul.
3.Am tăiat perdelele din camera mea cu foarfeca, apoi am început să plâng ''uite ce am făcut, mă ierți ''?
4. Un cocoș m-a alergat prin toată curtea după ce l-am enervat, a fost o experiență traumatizantă.
5. Am avut ca bf un cocoș.
Altele nu mai am sau cel puțin nu îmi aduc aminte, dar consider că sunt cele mai tari faze din copilărie.

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ce tare, îmi faci cunoştinţă cu BFF-ul tău?

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

happytu ai stiut ca ai avut copilariehappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil îți transmite ''Hello from the other side ''. Tu?

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Eu :,, Hello, it's me ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiam să zic, tu ce ai răspunde la întrebarea ta?

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Păi am făcut multe şi nevrute, o dată am tuns-o pe mama în somn. rolling on the floor
Ea dormea, şi eu o tundeam.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Era o vreme când măiastra iarnă aducea covor alb, nemărginit, iar gerul, pur şi simplu te ardea. Îmi aduc aminte cu mare drag de acele vremuri, vremurile copilăriei. Într-o zi, am mers la săniuş, împreună cu câţiva copii din vecini, colegi de şcoală, mai mici şi mai mari. Aveam nişte piste de săniuş, ai de capu' meu! Nu ştiu cum se făcu' că la o tură am luat ţapă. Probabil am fost neatent! Ceilalţi au observat, eu hotărât să pornesc în frunte, mi-am luat viteză şi m-am pus pe sanie. Asta nu a fost o problemă, problema cea mare era că derdeluşul pe care-l aveam ieşea în strada principală, iar şi mai grav era că venea agale o maşină de poliţie, urca :o Iar eu când m-am trezit sania mea era deja sub maşina de poliţie :v oops! Eu, de obicei mă adaptam repede la situaţie nouă, cred că şi acuma o fac, nu m-am dat jos de pe sanie până când nu mai aveam loc pe ea - era sub maşină - ce-mi trecu' prin minte; să mă fac că plâng şi că m-am lovit, poate poate mă lasă să plec. Ca să vezi funcţionase, problema era că mi-a luat sania. Hmmm... se ivise altă dilemă: cum să mă duc eu acasă fără sanie? Ce-mi veni? Să urmăresc maşina de poliţie! Zis şi făcut! Am urmărit-o o vreme, iar când am prins momentul oportun, m-am asigurat că nu e domnul poliţai prin zonă, deşi dacă stau să mă gândesc, chiar nici azi nu îmi dau seama unde a dispărut: maşina era parcată pe marginea drumului, o zonă mai retrasă, am verificat în maşină să văd dacă e cineva, nimeni. Mi-am zis că asta e şansa mea, iau sania din portbagajul maşinii şi ia-o nene. Să vezi ce fugă am tras! Până acasă nu mă oprisem! A fost o mică părticică din amintirile mele din copilărie! Frumoase vremuri, păcat că acuma văd tinerii că ceea ce numesc copilărie înseamnă tehnologie şi cam atât... sad

| Jack20Wan a răspuns:

Un accident cu bicicleta.
Da-mi funda te rog!

| 12lopn a răspuns:

Cand am cazut de pe o capita de fan si era sa-mi rup gatul big grin

| playermessi a răspuns:

Era sa imi tai puta.

| Atacator007 a răspuns:

Sunt multe nazdravanii facute de mine pe cand eram micbig grin. Am o multime de amintiri.

| Coquina1 a răspuns:

Cand m-am imbatat, si le manjisem cu un bat plin de rahat pe rudele care ma enervau.
de fapt, murdarisem rahatul cu ei.