| anonim_4396 a întrebat:

Ceao, am si eu o mica problemabig grin, de curand am cunoscut un barbat, de fapt il cunosteam dar, doar de 1 sap s-a dat la mine. a inceput sa ma sarute de fiecare data cand ramanem singuri, ma strange in brate si etc, chesti pe care le fac indragostiti, problema mea este:NU MI-A CERUT SA FIM IMPREUNA, dar se comporta de paraka am fi, iar eu mai stiu ca sa cred ke sa fac, suntem sau nu impreuna? cum sa il intreb?(nu vreau keva direct)
P.S.este casatorit:d...va multumesc:*

5 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Este casatorit? pai ce varsta ai? gandeste-te ca asta ar cam insemna sa fii amanta lui...

| Luori a răspuns:

rolling on the floor
Ai stricat tot farmecul cu P.S-ul tau.
E casatorit. Deci, dupa mintea mea, as crede ca. are o sotie, nu? O sotie care sa-i fie alaturi, care, care, care, care.sa faca ce trebuie intr-o casnicie. Tu ce rol ai avea? A, roata in plus. Si, ce spuneai? Vrei sa fii cu el? Intoarceti fundul spre altcineva, asta e ocupat!

| ketanal a răspuns:

1. Daca stii ca e casatorit, la ce-ti pierzi timpul, si pentru ce faci rau gratuit altei femei?
2. Chiar crezi ca un barbat casatorit, deci trecut de varsta adolescentei, te mai intreaba "vrei sa fii prietena mea?"?
Si, oricum, la varsta ta, se vede ca esti mica, lasa barbatii insurati la casele lor...

| Deiiu26 a răspuns:

Daca e casatorit probabil vrea doar o aventura cu tine, tu ar trebuie sa te faci respectata si sa spui ca "nu". Daca are si copii atunci ar trebuie sa nu te complici si sa-i spui sa te lase in pace dar daca nu are copii si tu chiar il placi atunci spune-i ca trebuie sa aleaga intre tine si sotia lui iar daca el e indiferent pe acest subiect inseamna ca vrea cu tine doar o aventura si nimic mai mult. Tu trebuie sa te faci respectata, nu-l mai lasa sa te sarute si sa te imbratiseze ca poate vrea doar sa te bage in patul lui iar apoi sa nu-ti mai dea importanta.

| lili96321 a răspuns:

Deci el este casatotit si se da la tine? ca nu prea am inteles ultima parte. :d