| oana_5047 a întrebat:

Ceao... cum va impacati cu ideea ca o fata la 15 ani sa fumeze (3-6 tigari pe zi), tigari (Virginia; Wiston) subtiri uneri mentolate.
Voi la ce varsta v-ati apucat de fumat si cum au reactionat parinti cand au aflat?

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Oh,deci de la 15 ani nu trebuie sa fumezi nici macar la varsta de 30 sau 40...pentru ca-ti face rau sanatatii tale deci mai bine nu te apuca nici tu

| ManuBai a răspuns:

Uite sa-ti spun sincer, eu am o prietena care fumeaza tigari de 15 ori pe zi! si e adevarat.In fiecare zi fumeaza 11-15 tigari. Daca fumezi nu te ajuta la nimic, doar sa te crezi si tu SMECHERA.Ea a fost cea mai buna prietena a mea, dar nu mi-a placut pentru ca se droga.Iti spun : nu-ti strica viata!

| ManuBai a răspuns:

Si are doar 14 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate și mai rău. Nu mă împac prea bine, cel mai bine ar fi să fumeze 0.
14, dar o fac extrem de rar și nu a aflat nici dracu`.

| Ralluka_6947 a răspuns:

La 14 ani si nu or aflat si no`r sa aflewinking