| Gabbytzu a întrebat:

Ceao! De ceva timp ma tot gandesc ce sa-i iau iubitului meu de ziua indragostitiilor si n`am nici o idee. Imi puteti da va rog frumos cateva idei?!

4 răspunsuri:
| syel a răspuns:

De exemplu, un calendar cu poza voastra.

| Casady a răspuns:

Poti sa-i dai un puzzle sau ceva de genul asta cu fotografia voastra pe el! sper ca te-am ajutat//./funda pliz

| parishiltonbia a răspuns:

Poti sa ii faci o felicitare, sa i iei un cadou cu tema Valentine's day, gen o batistuta cu inimioare sau ciocolata. Poti de asemenea sa ii faci ceva prietenului tau, sa ii tricotezi un fular, pulover sau o caciula, sa ii iei ceva ce isi dorea de mult. Succes! Funda?

| Alexandru_2015 a răspuns:

Ai putea sa i cumperi un parfum, nu foarte scump dar sa aiba un miros placut si care sa tina ceva timp sau ai putea sa i cumperi un articol de imbracaminte frumos, sper ca ti-am fost de ajutor