| ancuta26 a întrebat:

Am nevoie de pareri,vine ziua indragostitiilor si nu stiu ce sa-i iau iubitului meu, avem o relatie de 1 an..ma puteti ajutapuppy dog eyes! va rog!

Răspuns Câştigător
| CarlaHecox a răspuns:

Un caine sau orice alt animalut e perfect, reprezentand iubirea si responsabilitatea pe care ati avut-o in cuplu pana in momentul respectiv happy.

7 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Pai chestii de genul perna cu poza voastra, cana, tricou. Ceva simbolic care ati putea purta amandoi ( bratari, inele, lantisoare ). Un parfum, o esarfa. Acum depinde si de dorintele lui

| ancuta26 explică (pentru loveyouschatz):

Perna mai are de la mine una, si ursuletii nu prea ii plac..defapt plusurile!sad

| Stefy200 a răspuns:

Un panou cu poze cu voi doi, felicitari de la el sau mesaje de la el scrie pe foaie, cu toate sentimentle tale pentru el puse acolowinking

| AtateaConditii a răspuns:

Un lantisor care se deschide, pe o parte poza ta si pe cealalta a lui. Sau un ceas, parfum, telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ziua indragostitilor" este doar o comventie umana.

| malina1111 a răspuns:

Un animalut,o seara romantica,o petrecere,un ursulet,un sarut cu un urs care zice:I love! un ceas,haine,un parfum,un cantec daca ai voce!,o felicitare,o floare, ceva care protejaza riduri, cosuri(altele), un film creat de tine sau un film de dragoste, Eu cred ca te-am ajutat daca aveti o relatie de 1 an atunci sigur iti va accepta cadoul! Funda? Plizzz.

| Testoasa_Broasca_1990 a răspuns:

Cumparati o camasa de noapte sexi si fai o surpriza romantica cu cina cu tot