| NoName123 a întrebat:

Ceaoo lume, de ceva timp mi-am facut Twitter si abia acum cate-va zile am intrat. Mi-am facut multi prieteni dar chestie e ca nu stiu cum sa ma uit la pozele lor, pentru ca atunci cand dau pe poza de la profil imi da acea poza si nu pot sa pun mai multe.Ma puteti ajuta? Fundoi la cine ma ajuta si are timp sa imi explice detaliat.

2 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Nu stiu deastea laughing ( pls funda daca nu raspunde nimeni)

| NoName123 explică:

Scz nici eu nu stiu sa dau funda fara un raspuns folositor laughing