| denisa_4116 a întrebat:

Ceau! Care sunt cele mai stupide intrebari de pe TPU, care le-ati vazut exeemple

Răspuns Câştigător
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Aproximativ 70-80 % din întrebările de pe TPU sînt stupide.
Unde mai pui că peste 90% din ele s-ar putea rezolva în 10 secunde cu o simplă căutare pe Google?
Să înțeleg că atomicii de 14 ani nu cunosc faptul că Google le știe pe toate, sau doar vor mură-n gură?

Pentru mine și prietenii mei, TPU este un site amuzant, în fiecare zi ne trimitem link-uri unul altuia: "ia uite ce-a scris prostu ".

5 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi sunt multe. Uite niște exemple:
Mi-a atras gagică-mea atenția că stau prea mult la veceu, voi ce credeți că fac eu pe veceu?
Cine vrea id-ul și hi5-ul oficial al Selenei? Adică al meu?
Mă plictisesc, ce să fac?
Sau una chiar amuzantă: Pe voi vă excită când luați note mari?
(dar pe ea o fi excitând-o prostia ei?)
Sunt multe întrebări stupide, dar le-am enumerat pe cele care mi-au rămas în minte! Pa!

| Drums a răspuns:

Salut!
uite cateva:
daca ejaculez in apa voi vedea spermatozoizii inotand pe acolo?
sau:
povestiti-mi toate volumele din la medeleni, si sa nu ratati vreo intamplare...
sau:
cine vrea comm sa-mi dea hi5.
sau:fetele cu numele ramona sunt curvelaughing?
etc.laughing

| roxy_2350 a răspuns:

Ma enerveaza intrebarile despre caiete si materii. de acum se ingrijoreaza ei ce caiete o sa le trebuiasca.

| delia_9230 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ra-cu-voi/
uite aici.te sfatuiesc sa te uiti la toate intrebarile ei

| CrazyKiller a răspuns:

=)) uitate la intrebarile lu asta http://www.tpu.ro/utilizator/axejx