| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate ...ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? crying plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau puteti sa-mi dati niste statusuri? batting eyelashes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e baiat serios daca face asa cu 2 fete, daca tu vrei sa fie prietenul tau asuma-ti responsabilitatea ca te va insela si cu cealalta. Mai bine iei masuri acum ca in viitor sa nu suferi mai mult.

| MarioOnette a răspuns:

Se pricaleste imi bine nu te indragosti in el ca tare greu o sa-l uiti.Am trecut si eu prin asta si am crezut ca chiar il iubesc dar a fost o fantezie.Doar nu atrage atentie si nu te indragosti nu fa nimic el no sa te placa, iti va fi greu daca vei fi cu el deoarece vei fi mereu geloasa pe el din cauza altor fete.