| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate ...ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? crying plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau puteti sa-mi dati niste statusuri? plzz

Răspuns Câştigător
| sorina_2296 a răspuns:

Daca sunteti atat de apropiati cat spui tu ca sunteti mie imposibil sa cred ca nu vb deloc cu el pe mes.
Parerea mea este ca ar trebui sa vb cu el si sa ii spui ce simti, poate ca si el simte la fel si face alcele gestu si cu cealalata colega ca sa vada daca esti geloasa(adica sa isi dea seama daca il placi si tu). Cel mai bine e sa vb cu el.
Scuces!