| xoxo_5960 a întrebat:

Ceau` TPU! Vreau si eu niste statusuri de indiferenta pentru baieti dar cu scris ceva mai diferitlove struck! Dau fundalove strucklove strucklove struck!tongue

Răspuns Câştigător
| Mყraßełła a răspuns:

1. Nu` poti`, iei` foc`, de` tot`, Nu` pot` sa `ma` abţin`, deloc` Nu` s orb,` tu `esti` bună` de `tot` =p~!

2. Si` tot` ce` mai` poti` face`;;] este`;>. s-o privesti`!

3. Si` ma` tii` strans` day dreaming, imi` spui` sa` nu`ti dau` drumu`[-x. si`n mintea` mea` se` 0preste` timpu`;"> cand` iti` simt` parfumu`; xx!

4. Nu` te` grăbi`[-x mai` bine` încearcă` să` nu` pierzi` m0mentul`;;]. sti` că` fetele` sunt` pentru`;>. ad0ră`;* sentimentu`; x de` a` fi`;> înt0tdeauna`n centru`;">

5. Ei` vând` vise`, și` mi arată factura`;-j. mă` uit` fix` la` ei`;> și` mi` se` rupe`;*!

6. 0` privire`;;] si` m`ai dat` gata`;-". mi-ai luat` mintile` day dreaming, mi` s`a pus` pata`;">!

7. Cine` spune` ca` nu`i pasa` /:]? cine` te` asteapta` acasa`;>? te` accepta` cum` esti` tu`;;]? cine` te-a iertat` de` toate`;-? cine` pentru` tine` poate`;>. sa`si piarda` sufletu` /:]?

8. Înca` nu` s`a terminat`[-x. lupta` pentru` ce` îţi` d0reşti` cu` adevarat`;*!

9. Pe` final`;>, t0tul` s`a daramat` us0r` :], si-au urmat`;;] momente`n care`;> nu` ma` mai` faceai` sa` zb0r`;|!

10. Siii`;>. daca` Ea`; x dispare` maine` :] ai` sa` vezi`;;] ce` mult` inseamna`;-j!

11. E`;> genu` de` fata`;;] care` te` vrea`; x. dar` nu` are` nev0ie` de` tine`;-j!

12. mi-ai zis` odata` : " Tu` nu` stii` sa` lupti` :]!". oricum` nu` am` ce` 0ferii` si` ca` mine` sunt` multi`!;-j

13. Ma` uit` in` spate`;>... te` vad` parca` mai` ieri`;;] eram` 2` c0pii` mana` de` mana` prin` parc`;*. ce` ciudat`;-j! de` ce` toata`treaba`asta` s`a terminat` /:]!

14. Dinc0l0` de` machiaj`;;], dincolo` de` impresii` si` haine`;>. conteaza` cum` 0` vezi` Tu`; x, ce` suflet` are` ridica`;*!

16. Isi` urmeaza` drumul` dar` nu` mai` are` nimic`[-x, a` pierdut` tot` ce` avea` de` valoare` :], si` acum` 0 doare`, 0` doare` destul` de` tare`;|!

17. Capu` sus`;*! Incearca` sa` vezi` lumina`;;], la` pr0piu`;]; nu` aia` pe` care` ti`0 da` her0ina` =p~!

18. Ca` să`ntelegi că` eşti` pr0st`;;] trebuie` t0tuşi` să`ti meargă` mintea`;*!

19. Si` se transf0rma` in` copil`;*! E` buna`;;]. E` dura`; x. In` seara` asta` pluteste`;> in` parfum` de` aventura`;;]!

20. Si` poti` sa` tipi` \m/, ca` nu` te` aud` [-x, si` poti` sa` plangi` :[[, ca` nu` te` vad` [-x, si` poti` sa` pleci`;-h, ca` nu` te` caut` [-x, si` poti` sa` m0ri`;;], ca` nu` imi` pasa`;*!

21. Si` daca` sunt` 0 c0pila`;*, ce;-w? Si` daca` ma` enervez` repede`;;], ce`;-w? Si` daca` vorbesc` mult` si` pr0st`; x, ce`;-w? :]]

22. Daca` n`ar fi` Ea`; x, nimic` nu` ar` fi`[-x!

23. Felul` meu` de`a fi`;;] calca` mereu` pe` aripile` tale` x_x!

2 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute