| Deea8D a întrebat:

Cei care ati dat teza la matematica clasa a7a, a fost greu? straight face

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu va fi atat de greu, dar tot trebuie sa inveti formule si tot felul de prostii ca sa nu iei nota mica, si mai ales sa stii sa rezolvi problemele pe care ti le da profesorulhappy

| Euzeds a răspuns:

Ma...depinde si ce fel de clasa sunteti.Adica daca sunteti o clasa ceva mai slaba(si aici ma refer la faptul ca mai aveti si cativa copii mai slabi) o sa fie o teza cat decat usoara, parerea mea; insa daca sunteti una dintre cele mai bune clase clar ca va va da una grea.Bine,acum depinde si de profesorul de matematica...