| raluca13100 a întrebat:

Cei care iubesc The Vampires Diaries,ce credeti Elena va ramane su Stefan sau cu Damon?Sunteti fani Delena sau Stelena?/

3 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Buna!
Ador serialul TVD, este unul dintre cele mai bune pe care le vizionez.
Uhm, in legatura cu intrebarea ta, sincera sa fiu, sunt mai mult team "Defan" [ Damon si Stefan ] pentru ca amandoi fratii sunt adorabili laughing
Nu stiu cu cine va ramane Elena, dar totusi, as prefera cu Damon. big grin

| TabooR a răspuns:

Nu ma omor dupa el.Dar sigur va fi un timp acum cu Damon si dupa Stefan!

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Delena :*:*