| OnMyDreamWay a întrebat:

Stefan sau Damon? Stelena sau Delena? de ce? astept raspunsuri cu argumente.) happy

15 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
Pai
1.Stefan.Pur si simplu imi place mai multbig grinlaughing
2.Delena.Hmmthinking Pai.nu stiu, le sta bine impreuna:d

| OnMyDreamWay explică (pentru βσσblėėŝ):

Hey) Imi place si mie Stefan mai mult, de aceea si sunt Stelena).dar sunt de acord ca le sta bine impreuna Elenei si lui Damon)

| βσσblėėŝ a răspuns (pentru OnMyDreamWay):

Hmm,da.
Eu raman tot cu Delena.chiar daca imi place mai mult Stefan, ca si tie, dar cred ca Damon se potriveste mai bine cu Elena.Nu pot explica de ce, dar eu asa cred:drolling on the floor

| OnMyDreamWay explică (pentru βσσblėėŝ):

Ehh.asta e multi ii adora pe Delena) (exceptie fac eu) big grin

| Ktl a răspuns (pentru OnMyDreamWay):

Gusturile nu se discută. kiss

| OnMyDreamWay explică (pentru Ktl):

Se discuta doar cele comune.da? big grin

| Ktl a răspuns (pentru OnMyDreamWay):

Sigur că da. laughing devil
[ preamultemajuscule. ]

| OnMyDreamWay explică (pentru Ktl):

big grin prea multe majuscule?!

| Ktl a răspuns (pentru OnMyDreamWay):

Dua. puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delena forever dar e dragut si cuplul stelena

| OnMyDreamWay explică (pentru anonim_4396):

happy ambele cupluri sunt dragute.plus fiecare cuplu reprezinta iubirea!

| Ktl a răspuns:

Bună. kiss
• Damon. pentruu că e drăguț. și și. are niște ochi așa faiini. și zâmbetul. și...nu mai știu. big grin
• Delena. XD
După părerea mea, Elenei i-ar sta mai bine cu Damon. big grin

| OnMyDreamWay explică (pentru Ktl):

Hey*
aww... vad ca si tu esti fermecata de Damon? big grin...
personal sunt Team Stefan.dar respect opinia ta.)

| bianca200190 a răspuns:

Eu sincer il prefer pe Damon pentru ca desi este bad boy este funny si ar face orce pentru Elena.Delena deoarece sunt mult mai draguti impreuna si cred se potriveste mai bine bad boy+good girl decat good boy+good girl.

| alestyles a răspuns:

Imi place super mult de stefan, dar pur si simplu delena imi place rolling on the floor le sta bine impreuna