| eshli800 a întrebat:

Cei rau in asta ca te intilnesti cu un baiat mai jos decit tine?

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Când vrei să-l săruţi, trebuie să te apleci ca să ajungi la el, asta este rău.

Un alt lucru, care este cam la fel de rău este că, atunci când vrei să porţi tocuri, tu o să fi cu muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult mai înaltă decât el, iar el se va simţi prost.

Îţi recomand să nu fi cu el. Este doar un sfat. happy

| Alecssa a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, dar gandeste-te ca vei vrea sa porti tocuri cand esti cu el prin preajma, fiind deja mai inalta ca el... veti arata destul de caraghiosi...

| BellaKiოNana a răspuns:

Ca trebuie sa-l scarpini in cap big grin

| anyhylator a răspuns:

Pai da!

| Koalass a răspuns:

Pai e rau k de obicei baiatul are initiativa de a te saruta si e naspa sa se ridice el pe varfuri sau tuh sa te apleci dar ca baiatul sa fie mai inailt decat o fata merge pentru ca e normal k baiatul sa se aplece sau tuh sa iti pui tocuri si sa ajungi la inaltimea lui