| ZаЙчИк a întrebat:

E bine daca te intilnesti cu un baiat mai mare cu 8 ani?

Răspuns Câştigător
| DyNaM0 a răspuns:

N-are nimic. 8 ani e diferenta de varsta intre parintii meiwinking

7 răspunsuri:
| ralucamirabela a răspuns:

Varsta nu conteaza..conteaza persoana. daca vrea sa te bage din prima in pat..sau profita de tine..sau e nesimtit..nu e bine.dar nici tu sa nu ai 13 ani straight face. cum spuneam..conteaza persoana..nu varsta

| Danysan a răspuns:

E oki-8 ani e Bine dar dupa ce tu ai o anumita maturitate-ma refer la varsta.

| drogh a răspuns:

Depinde. Ai vazut daca are sau nu ganduri serioase? Daca nu, incearca sa o faci pentru ca nu ar rost sa te vezi cu cineva care, poate intr-o zi te va trada!

| Niiiicu a răspuns:

Eu zic ca este o diferenta cam mare de varsta, dar cum se spune,, dragostea e oarba..."

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Dacă tu îl iubești și el te iubește, nu cred că e vreo problemă.

| Danysan a răspuns (pentru HellGirl666):

Vreau si eu puppy dog eyes -cum pui Steaua aia.

| ZаЙчИк explică:

Multumesc tuturor! de fapt eu am 16