| CowboyxD a întrebat:

Cemi puteti spune de Vitamax? ce sunt ele si ce fac? (Scuzati de categorie)

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Vitamax sunt vitamine, niste capsule mai mari si rozhappy Eu am luat si cu siguranta voi mai lua. M-am simtit foarte bine cu elehappy

| michelia a răspuns:

Vitamax e un complex cu multe vitamine si minerale.
uite o selectie din prospect:
Vitamax este indicat ori de câte ori starea mentală sau fizică trebuie susţinută: tratamentul oboselii, slăbiciunii, epuizării; ameliorarea eficienţei mentale şi intelectuale şi combaterea tulburărilor de concentrare; ameliorarea rezistenţei organismului la infecţii; pentru scurtarea perioadei de convalescenţă după diverse boli, intervenţii chirurgicale, radioterapie; pentru creşterea performanţei fizice, în special la atleţi; în tratamentul menopauzei şi al impotenţei psihogene; pentru întârzierea proceselor degenerative ale îmbătrânirii; pentru alinarea tensiunilor datorate surmenajului; ca parte integrantă a tratamentului: neurasteniei şi nevritelor, anemiilor prin deficite nutriţionale, afecţiunilor hepatice, artritelor, ulcerului gastro-intestinal, hiperlipidemiei, diabetului, distrofiilor pielii şi anexelor cutanate, părului şi unghiilor; în timpul sarcinii şi al lactaţiei; pentru inducerea stării de confort şi stabilitate.
http://www.efarma.ro/products.php?id=514

Daca ai deficit de vitamine sau te simti slabit iti recomand totusi ceva mai usor, gen 9 vita.
Viatamaxul e foarte concentrat si s-ar putea sa-ti dea o stare de agitatie.

| alexutza071 a răspuns:

Buna! vitamax sunt vitamine iar ele te ajuta la intarirea musculaturii