| mariusstrebeli a întrebat:

Imi puteti spune cum sa-mi maresc penisul? fara pastile sau vitamax de astea

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Doar prin operatie dar costa si s-ar putea ai probleme pe viitor.Nu uita ca nu conteaza marimea ci grosimea ca sa se simta partenera "plina "(stiu ca suna aiurea dar asa e. Apoi mai conteaza si cum folosesti obiectu respectiv laughing.Nu uita ca vaginu unei femei are 12-14 cm asa ca nu vad logica la ceav de 20 de cm care oricum se aplatizeaza si ajunge chiar sa deranjeze actu sexual.Deci mai gandeste-te de ce ai vrea ceva mai mare. seara faina.

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Mai baiete,Vitamax,este un comlex de vitamine, minerale, ginseng, laptisor de matca, care ajuta organismul sa fie cat mai sanatos.Nu are nici-o influenta asupra lungimii penisului! El o sa creasca atat cat ii permite organismul tau,tot asa cum cresc picioarele, mainile, nasul, etc.
De ce te-ar interesa sa ai un penis enorm? Mai bine te-ar interesa cat pot sa-ti creasca circumvolutiunile creierului. Daca ai face acest lucru, nu ai mai pune astfel de intrebari puerile.

| grab a răspuns:

Intreaba urologul.
nu te arunca sa cumperi pastile de pe net aiurea.
si ca regula de baza fugi de steroizi pentru sala si alte mizerii... alea dauneaza acestui aspect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage de el!

| LoseYourMind a răspuns:

Fiecare este dotat in felul lui, tu NU poti sa faci nimic in aceasta privinta (bineinteles doar daca nu vrei sa apelezi la vreo operatie). Tot ce poti face e sa te resemnezi si sa stii sa ii pui in valoare calitatile indiferent de marime.