| deliamaria13 a întrebat:

Ceva idei de costumatii usor de facut de
Halloween?

1 răspuns:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Vampirita - o rochie neagra, cu colanti pe dedesubt, colti( de la jeleurile cu dinti de vampir laughing )
Zombi - O bluza si o pereche de pantaloni mai vezhi ( care nu le mai pori ), poti taia bluza si pantaloni in diferite feluri, le poti picta cu culoare negru pe alocuri, te poti picta chiar si pe fata daca vrei.
Cawboy - O palarie veche a bunicului, cu o pereche de cizmulite, o camasa, blugi si o curea cu catarama mare.

Sper ca te-am ajutat! :*