| Ellaa98 a întrebat:

Dupa cum stiti, vine Halloween-ul. Aveti idei de costumatii? Cat mai multewinking. Dau funda la cele mai multe. Si sa fie mai de fete :p

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu face nimeni Halloween în Romania

| Yoana3 a răspuns:

Printesa, indianc, vampir, zombie, fata emo big grin, fluturas... big grin
FUNDA?

| Hibernial a răspuns (pentru Yoana3):

Pai sunt unele petreceri in gen Halloween in unele zone din romanaiafacute de scoli pentru copi ca sa se distreze! eu am sa-ti dau cateva ideei foarte populare folosite de copi pentru Halloween:

1.)Lady Gaga
2.)Katy Perry
3.)Charlie Sheen
4.)Angry Birds
5.) si nu incele din urma strumfi
Cam asteas cele ma populare costume de mult sau demodat costumele de vampirita.
Sper ca te-am ajutat si sper sa primesc si o fundita! maa les ca sunt incepator n-am nici una.

| edutza99 a răspuns:

Eu as zice intr-o vampirita sau sa te inbracii cu o rochie alba de acea gen cum purtau zeitele lunga si sa o faci cu negru si sa te pictezi eventual cu mov sub ochi ca un fel de zombi ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In moartea.

| Hibernial a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaaahahahhhahahahaahahahahanu