| Iziii:x a întrebat:

Ceva statusuri dragutsebig grin
Dar nu de pitilaughing
>Fundita:

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL

Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi

Totul trece.Asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme.

Incerc intai de toate pe mine sa ma iert incetez sa mai caut ce credeam ca e perfect si dintre atatea amintiri o sa aleg ce e frumos o sa-ncerc macar o data sa nu vad totul pe dos.

. Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.

Si nu mi-e frica, el e langa mine, si totul va fi bine

Un prieten bun e langa tine nu cand ai nevoie, ci cand ai nevoie

. De ce să mă înec în lacrimi şi să nu dau aceast mesaj de despărţire când pot să încep să studieaz iubirea adevărată şi să învăţ cuvantul "feicire"

Nu conteaza cat ma iubesti atata timp cat te prefaci!

E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.

Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta? prostia si stiti dc? pentru ca se raspandeste

Nu te Schimba urmează-ţi visele nimeni nu te poate oprii.Nu ceda orice ar fi!

De ce oare nu simt ca ploua? Pentru ca u esti langa mine si esti ca o umbrela

CiNE zAmBEstE cand LuCRuRIle MeRG rAu. S-A gAnDit Pe CinE sa DEA VinA

Puteti copia originalul dar niciodata nu veti fi ca el

Ai pIeRdUtH Un dIaMAnT: (iN TiMp cE ErAi prea OkUpAt sa CoLeCtIoNeZi pIeTrIkElE

Marile incendii se nasc din scantei mici

I don't like to be bad I'm just tired to be nice

Toti baieti se uita dupa mine dar ei nu stiu ca eu am ochi doar pentru tine

O femeie desteapta are intotdeauna barbatul pe care si-l doresc si alte femei

Fereste-te de explicatii. Dusmanii oricum nu te vor crede, iar prietenii nu au nevoie de explicatii.

Oricat de frumos ar fi un baiat Exista o fata' deja plictisita de el!

Mi’am pierdut ursuletl de plus? nu vrei sa dormi tu cu mine?

Sa iubesti inseamna sa te minti in fiecare zi ca cineva se gandeste la tine!

Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana

mai speciala decat toate anotimpurile!

Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva…. "

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani… "

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta… "

Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti… "

Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! "

Sper ca iti placebig grin

2 răspunsuri:
| cezii a răspuns:

•Mereu vei cauta la alta Ea • Ce adorai la mine candva •love struck

| alisa_2498 a răspuns:

Prea doolshee ca sa fi light.:Xlaughing
Nu sunt vorbe la misto viata mea esti tu.:X:X