| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Ceva`statusuri?! nu`de fite`chatterbox. funda:*

5 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

• Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

• Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

• Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.

• Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

• Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.

• Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid.

• Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde sa o pierzi...

oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu

zambeste azi...maine sigur va fi mai rau...

Numar oile de pe mess daca team sarit esti capra,,...
mai stai odata :d

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

. invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

totul trece... asa se spune. dar nimic nu trece fara sa lase urme sad!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce... ←♥→

love struck ♫♦ Tė Īůßëśč ♥♫ love struck

Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n. o sa my vin. tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\

Am luat palme după palme, acum dau pumni înapoi…

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

ღ♥♪♫☺°•°º ♥→ڪے »°°«ღ♥♪♫☺°•°º ♥→ڪے

Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale.

| T a răspuns:

Zambeste, maine poate ramai fara dinti. laughing

Dintr'un trandafir, fiecare petala e o iluzie, insa fiecare spin e o realtitate

daca pierzi ceva multumeste'te ca nu ai pierdut mai mult, daca pierzi mai mult multumeste'te ca nu a pierdut totul, daca ai pierdut totul... multumeste'te ca nu mai ai ce pierde

Frumusetea atrage priviri, atitudinea fura inimi:X:X

Incearca pentru o clipa sa te gandesti ce greu ar fi sa incerci sa te schimbi, si apoi gandeste'te cam cate sanse ai avea sa schimbi pe altii...

Cu cat cunosc mai multi oameni, cu atat imi iubesc mai mult cainele. Pt cei ce nu pricep. Mama prostilor e mereu gravida.

Eu cred in ingeri, sunt peste tot pe pamanta, doar ca noi aici ii numim prieteni.

Cand cineva la care tii pur si simplu pleaca, aminteste'ti ca frunzele, toamna, nu cad pentru ca vor, ci pentru ca a sosit momentul...

A avea un prieten e mai vital decat a avea un inger

Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua degete ale aceleasi maini, acelasi suflet in corpuri diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta p net draga=]]:p

| maria13_4761 a răspuns:

Sa treci peste greutati nu tine de dorinta ci de putinta…

oare in ce pozitie sa pun viata, sa ma satisfaca…?

Nu lua viata in serios niciodata. Oricum nimeni nu iese din ea viu.

Foamea unui copil si lacrimile unei mame te vor ajunge oriunde te vei afla.

olla…cand bem o cola?

nu cum sunt eu sunt eu ci cum esti tu sunt eu un altfel de tu sunt eu pe care nu l-ai mai lasat sa fie eu

caut femeie rezistenta la frig…foame…si bataie! rog seriozitate!

Generez in generatie generatia ce va urma sa fie generata in alte generatii! …
"Cel mai important este nu ceea ce oferim oamenilor, ci ceea ce trezim în ei. " Jacques Salome

Alerg mustele!

Femeia functioneaza perfect când o iubesti perfect. Când nu-ti mai place cum functioneaza, sigur i-ai facut ceva nepotrivit chiar tu, iubirea vietii ei…

Omul seamana foarte bine cu hirtia. Daca se aprinde o parte din ea ramine scrum.Acesta este trupul. Cealalta parte se preface in fum si zboara.Acesta este sufletul.winking