| Ionela_7274 a întrebat:

Niste statusuri de fite?big grin Funda :*

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

*E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent...Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment; x

*spirith latin iubestidar n`ai noroc, o iei de mica, o cresti. pana se face frumoasa foc; x

* E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata

*Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

*I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE, Bn Arata Bn sE PoartA, cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

O fata mai dulce decat ciocolatha, O fata care nu te streseaza ca gagica aia ingamfatha! O fata pe care o visezi odatha. Da` ea e "fata lu` tata
Fite, gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun foc sunt fetitz@ smekerita hai p@,! p@,! si gura mica!?

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare :X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

St o fAtA kU tUpEu Sh fAc numai cE vReAu EwO sT o fAtA RaSfataTa dUlCe rAw sH UnIkAtA Sh MuLtE FeTe aR VreA Sa TrAiAsKa vIata MeAlove strucklove struck

Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla IO sunt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla Stiu K e Doar O AventUra GOalaJI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana[:X]""

OcHii MaRy.GuRITS`a MIk.TRAsaTuRy D PApUShiK

sunt sUkAra sI imi StA BiNe. Poti sa Pun Orice Pe mine…. hAlAdIta sI StIlAta Sunt o DuLcEata De Fata … Cu tAlEnTuL MeU ArMaNi dAu ClAsA La tOtZi pUsTaNi love struck]"

JtIu cE vReI Sa fACi …dAr mai bN lasa
EoH zic Sa nu Te bAgIhee hee …ca aI Sa CaZi iN PlAsA
EoH Nu JtIu sa Iubesc x_xtonguetonguedOaR Sa aMaGeSc…

• • • Nu inTeLeGi Ca n`ai niciun TaLenT? Nu veZi…Degeaba inCerci sa Ma cOpieZi…Daca Te pOrTi ca Mine Ce`Tsi imaGineZi?…Cine Te CreZi? Nici MinTea/cOrpu`nu Te ajuTa…EsTi doar vorba mulTa…Taci si ascuLta! • • •

"kU fOK ma Uit La Poza Ta. Kat Ass Vrea Sa Iesi Din Ea. Dar Nu Se Poate Ce Vreau Eu.Plangand Ma Rog la D’zeu.Sa Te Skoata In Drumu Meu"

DaK `. Ai TzinutH …la mn3 Q`adV! ajA kM sP Uu::. Dc nO mi-aY artatH?"DC?".:C aU fost nOmaY vb3. dar nimic reaL?: c3 sa int3l priN astHa? :. vYna m3a kar3 a foSth?^^^`

am vrajeala neqesara pentru orq domnijoara. qnd ma critiqa l’nchid gura. l ziq.vedeti cu intreceti masura.

"Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa… Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`!

E gReu sa pLinGi aColO. Unde RaDeai OdaTa…Sa VezI cum feRiciRea…In laCriMi se aRaTa…E GreU sa MerGi pE caLea VieTiI…E o InimA puStiE…. E GreU sa SufeRi in TaceRe …. Si NimEni sa Nu sTie

Ma pierD iN amanUnte si nu vaD esenTiaLu’, sunt prea aTenTa la deTaLii si nu vaD banaLu’…] [[Io’n viata faC cE vreaU si pE niMeni nu ma daU…Da’ creDe’Ma pE cUvanT, K eU tE IuBesK

""Am TaLeNt fErMeCaToR sI sunt SmEkErA pAnA MoR aM sCoAlA In HaLaDeALA bAg OrIcE pUsTaN In BOaLa sunt frumoasa Si-aM tAlEnT mai cEvA cA-N OcCiDeNt pRiNtEsA la 4 aCe DuPa mOdA lUi VeRsAcE""

funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

~•~Un Autograf Mai Tarziu-Acum Iti Arat Ce Fata Rea Pot Sa Fiu-Cu Fitze Si Cu Aere-O Sa Fi Pe Spate Fraiere ~ ~ ~

| problematic a răspuns:

Ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

in cazul de fata, fitele tale laughing

| membrugirl2010 a răspuns:

Eu sunt fata cu funditse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata ca cornitzee si am multe, multe fite tongue

| robe100 a răspuns:

InSpir adanC.E prea fitos! Cand L`am vazut era Sa cad pe jOs.Clipesc prea deS Cand il privesC. El mi-a zambit Sh` simt ca inebunesC! love struck""

| doxyyiubita a răspuns:

Zbor uite cum zbor peste toate tarfele si ideiile lor