| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu poti nicicum scapa de cronologia aia noua de la facebook alti zic ca poti sa o dezactivezi si alti ca nu straight face imi spune si mie cineva dc se mai poate dezactiva si daca da cum sad dau o funda maaaaaare big grin

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu poti, pe 5 martie o sa fie implementata obligatoriu pentru toata lumea.

| DanielaElleena a răspuns (pentru eucumine010):

Aa ce fain ca noi astia care avem acum regretam dar daca o sa aiba toti parc e mai bine asa laughing

| eucumine010 a răspuns (pentru DanielaElleena):

Eu nu o am, iar daca nu gasesc o modalitata sa scap de ea sau sa o modfic in asa fel incat sa fie mai ok, ii dau delete la account.

| bytzy09 a răspuns (pentru DanielaElleena):

Pai si la mine nu eu am activato ea singura sa activat big grin

| MeMeMe97 a răspuns:

Nu se poate dezactiva! Mai nou s-a introdul si la pagini! Nici eu nu o agream la inceput dar usor usor m-am obisnuit cu ea!