| mafka a întrebat:

Ciao TPU! Vreau sa mor pentru iubitul meu nu imi mai raspunde si eu i-am scris ca ne despartim si ca m-am saturat de toate minciunile astea ca ma iubeste! nu stiu ce sa mai fac! va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Nikoooooooo a răspuns:

Nikoleta nu merita nimeni ca sa mori pentru cineva...asa ca sfatul meu este sa uiti.stiu ca este greu,pentru ca iti spun ca eu sunt mai experimentata, dar nu trebuie sa iti iei viata pentru el, viata merge inainte indiferent de ce va fi... sper ca te-am ajutat. funda te rog?

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Si ce rezolvi daca te omori? Cei care se omoara sunt lasi pentru ca fug de responsabilitati. Ai o viata. Numai Dumnezeu ti-a dat-o si numai el ti-o ia inapoi. Iar in legatura cu prietenu tau. daca nu iti mai raspunde asta e, poate nu te mai place happy Gaseste pe altcineva. Nu trebuie sa suferi dupa el pentru ca nu`i singuru baiat de pe planeta

| Andrei233 a răspuns:

Vrei sa mori? Din partea mea poti sa-ti pui snurul de gat, dar incearca sa te gandesti (daca ai putin material in cutia craniana) ca pe el il doare undeva.Sufera o saptamana,doua,poate o luna,dar ii trece, insa cei apropiati tie vor suferi toata viata. Dupa cum gandesti, nu cred ca ai mai mult de 12 ani.Nu ai de ce sa te superi, sper ca te-am ajutat happy