| bugu a întrebat:

Ciao vreau sa creez un aspect de hi5 in care pagina sa fie alba sau neagra si in parti sa se vada poza, nu cred ca ati inteles cum vreau uite hi5 meu http://florymihtimi.hi5.com acum am un aspect cu pagina neagra dar eu vreau sa creez eu un aspect in care pagina sa fie alba sau neagra si nu stiu cum plz sa ma ajutati.id meu th_th14@yahoo.com pa-pa dau fundita :X

1 răspuns:
| LostInWonderland a răspuns:

Te duci la Modifica Aspectul, dupa care in dreapta sus o sa scrie Creează un aspect pentru profil, te duci acolo si vezi u mai departe!