| misa_4722 a întrebat:

Cum fac ca pe pagina de profil HI5[unde sunt comentariile, unde imi arata cati pr am, comentarii si din astea] sa pun o poza cu mine?
NU vreau sa creez un aspect sau sal caut. Vreau sa pun simplu o poza cu mine si atat. Multumesc si funda. Sarbatori Fericite :*

P. S.: am mai pus aceasta intrebare de pe alt cont, si cineva a inteles caci POZA de profil. NU poza. ci ASPECTUL
multumesc again

3 răspunsuri:
| emanuel_1610 a răspuns:

Nu stiu si eu vroiam sa fac asta da nu stiu cum
si puteai sa spui mai simplu:cum imi pun la skin la hi5 o poza cu minewinking
sau aspect cum vrei uh.

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la modifica aspectul, apoi Creează un aspect pentru profil ii dai un nume la ce creezi tu si pui o singura poza dedesubt... dai apoi salvare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cum faceti deaste sa bagati intrebari?