| tine a întrebat:

Cine a fost Nicolae Guta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dracu cine a fost straight face a murit? pai daca a murit trebuie sa fie nebuneala pe la televizor rolling on the floorlaughinglaughing da ma rog.

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa vezi cine va fi

cami
| cami a răspuns:

Da` sa vezi cine va fi predecesorul sau, Fernandooooo de la Caran-sebeeees thumbs up

| JackieSue a răspuns:

Nicolae guta e un manelist.Fost nimeni prezent manelist si viitor luat la misto.

| Nastia a răspuns:

E un manelist c are 11 copii,. f vestit si bogat,.

| Klara a răspuns:

A fost unu' cu fata de gigolo, mureau femeile dupa el (ce misto! hop! hop! ) si batea cineva cu parul in usa lui.

| hândel a răspuns:

Ce, a murit si regele manelelor?

| ellene a răspuns:

Este un nimeni tongue

| d33a a răspuns:

Cine a fost sau cine este laughing. regele manelelor

| elisa_2627 a răspuns:

Un simplu localnic din Livezeni jud Hunedoara, nu stiu sigur unde a lucrat la CFR sau la mina, apoi s-a apucat de cantat manele si sa vedeti ce viloaie si-a tras omu in Livezeni.Pai daca-i fara numar, impozit nu, cum sa nu aiba omu?

| adynna_8265 a răspuns:

Un om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regele inculturii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot un raje. da, de ce a fost? a primit si el citatie, la trebonalu suprem? vaaaai, vaaai ni sa duc rejii.noi ai cui ramanem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea "harciog" are treptate straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptate *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolae Guta Cur-de-Maimuta a fost un babuin, care s-a apucat sa raga si toti cocalarii au zis vai ce frumos cinta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un cântereț de manele.
Apropo, cumva a dat la știri că a murit și el?
În trecut a făcut și el o școală profesională și a lucrat la cfr...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un rrom de-al meu frate tine-o tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un rrom de CACAT ca toti tiganii la fel ca si salam sunt negrii si prosti buni de aruncat la toaleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un om sarac si pentru ca avea voce un om care la ascultat i-a placut si la scos in din mina sh acum e mare domn...laughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fawkes a răspuns:

Cine a fost? ESTE un tigan imputit, care a tampit Romania cu diareea lui ce o numeste muzica...

| nimeni_8136 a răspuns:

E bine ca si tu speri sa fi fost xD. chiar as vrea sa se vorbeasca la trecut de el.
take care