| criss86 a întrebat:

Cine a vazut filmul 2012 Doomsday? Ce parere aveti? V-a placut? Ce nota i-ati da?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Superb filmul, dar nu mi-a placut finalul, este genul arca lui Noe dar mult mai modern, concluzia pe care am tras-o afost ca, daca ai bani traiesti si daca nu ai mori.

8 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

A fost incredibil!

| Licurici_2296 a răspuns:

Nu l-am vzt, dar zi-mi daca se merita sa-l vad si apoi ii dau o nota happy

| Licurici_2296 a răspuns:

Super atunci... e aproape downloadat, sa-l vad e doar o problema de timp. de cateva minute big grin

| loveyousomuch92 a răspuns:

Nu l-am vezut dar cred ca e un film ffffff bun! dar fictiv(nu se va intampla nimic in 2012)big grin

| Zodiac a răspuns:

Este un film superb. un 9 i-as da.big grin

| criss86 explică:

@licurici chiar merita vazut. un film de nota 9, 75hee hee Cine imi poate recomanda un film de nota 10happy

| criss86 explică:

De unde stii ca nu se va intampla nimic?tongue sa te uiti la film... ti-l recomandhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uaa e cel mai tare dupa parerea mea l-am vazut chiar acum 30 de minute si e tare. Am o singura problema : de ce daca americanii stiau de sfarsitu lumii au facut doar o rapaga de aia de nava de nu poate lua decat vreo 1000 de oameni?