| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "2012"? L-am vazut astazi si am ramas impresionata.

Răspuns Câştigător
| mytzzu a răspuns:

Mie imi place are actiune de calitate si ideile sunt destul de ingenioase pentru un film de genu asta efectele nici nu mai zic sunt de o foarte buna calitate eu il recomand l-am vazut si eu e bun filmul.

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merită văzut.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Slab rau de tot. Nu ma impresioneaza filmele unde binele invinge in ultima sutime de secunde, gen Chuck Norris. Departe de realitate. Imi plac filmele realiste, care sa ma introduca in actiune, sa simt ca e credibil ce se intampla.

| pwp a răspuns:

Nu m-am uitat.nu vreau sa stiu ce se intampla in viitor, sa fiu speriata de-acum(ma rog, e doar un film, dar cine stie)

| Marii a răspuns:

Mie mi-a placut, un film destul de interesant. happy

| Annitu a răspuns:

Drăguţ. mi s-a părut mai bun decât "Avatar "laughingmult mai bunlove struck

| claudiea79 a răspuns:

Si eu am vazut filmul 2012 cu john cusack mi-a placut foarte mult. cine o sa aiba relatii si banii o sa intre in arcele americane daca o sa fie sfirtitul lumii. cine nu. dumnezeu cu mila. in film nici presedintele americii nu a supravietuit. ca sa mai zic de alti. oamenii se joca cu natura; o polueaza cu petrol; fac experiente nucleare. taie padurile sa fure lemnul. apoi se pling de inundatii. chinezii trag cu rachete in norii sa ninga apoi se pling de furtunii de nisip. daca natura se razbuna pe noi nu o sa mai scapam decit daca mergem pe alta planeta poate. mi se pare foarte real filmul.

| kukubau a răspuns:

You're tipical American Crap, scuzati-mi "franceza" laughing

| Simon a răspuns:

Ca si efecte, normal, se putea mai bine, daca te uiti cu atentie se pot observa anumite "bug-uri" ca sa le numesc asa. Oricum foarte bine realizat. Ceea ce m-a impresionat foarte mult, si chiar nu ma asteptam, au fost navele de la sfarsit, ma asteptam sa fie niste navete spatiale sincer big grin, ma bucur ca n-a fost asa. 2012 nu este un film gen Chuck Norris, si nu este un film departe de realitate, se poate intampla, tinand cont ca deja s-a mai intamplat. Dar normal parerile sunt si vor fi intotdeauna impartite, asta-i frumusetea vietii. Pe o scara de 1-10 ii dau 9. Supravietuire placuta dragilor laughing

| Mariella a răspuns:

Nu l-am vazut pentru ca abordeaza subiectul asta cu 2012 si sfarsitul lumii, pentru ca nu cred in asta. dar l-am vazut pentru ca imi plac, in general, filmele cu diverse calamitati. din punctul asta de vedere, mi-a placut.

| pandaX3 a răspuns:

L-am vazuit cand a aparut. De fapt, eu am auzit de film uitandu-ma pe youtube la melodia de la sfarsitul filmului ( :X ). Foarte frumos. Efectele destul de bune. Mie una mi-a placut. (cand s-a terminat filmul ramasesem singura in sala de cinema, ascultand melodia de final :X ) laughing

| matura a răspuns:

Este doar un film si luam ca atare.Nu trebuie sa ne gandim ca suntem in 2010.Ca film, este interesant.Noi traim in realitate.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Eu l-am vazut atunci cand a apaurt
ce pot sa spun
a fost impresionanat!
superbb :d; x mi. e una
mi-a placut fff mult :d

| βǿβǿ a răspuns:

Mie imi place
este impresionant
bine.
nu cred in acei oameni care spun ca vine in 2012 sfarsitul lumiihee hee
de unde sa stiu ei cand vine?
logic.hee hee
vine cand vrea Cel De Suswinking

| LenaCresida a răspuns:

Sincer, ma cam sperie...

| lolitagirl a răspuns:

Mie una imi place foarte mult filmul are actiune un fir al povestii interesant si cum a fost reperezentat "Tabloul sfarsitului lumii"era frumos laughing:X

| NoKidding a răspuns:

Eu l-am vazut cam de cand a aparut...si mie unu mi-a placut, dar am vazut ca unii zic ca e nasol...ca nu stiu ce. Mi-a placut cum au jucat actorii, a fost bine regizat. iar subiectul destul de interesant, eu sunt foarte interesat de profetia maya, cu toate ca unii zic ca e o porcarie sau ca nu mai stiu ce, fiecare cu parerile lui.

| muresanul a răspuns:

E un film bun cu efecte speciale nemaivazute, intr-un cuvant nemaipomenit.

| matasux1 a răspuns:

Mie mi-se pare ceva comercial si un film tipic american asa cum sunt toate despre sfarsitul lumii

| Marcian a răspuns:

Un film de actiune dar nu prea reaslist din punct de vedere stiintific cat despre limuzina aia de mergea mai ceva ca un tanc prin daramaturi si crevase.

| shadowboy_9081 a răspuns:

Si eu l-am vazut de cand a aparut si mi-a placut si l-am vazut si in 3D e foarte fain multi spun ca nu lea placut dar nici macar nu sau uitat la el straight face doar sti cum se spune ''Vulpea care nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii'' asa si ei multa bafta in continuare N0name si echipa TPUro

| myha_8968 a răspuns:

Ii un film fain ce sa zic da ii exagerat nuju laughing asa mi se pare mie prea exagerat sau nuju ce sa zic ii fain nohwinking

| angel_6687 a răspuns:

O comedie de proasta calitate.